Sık Sorulan Sorular

  • Alacağınız aracın Auto Analiz Oto Ekspertiz Servislerinden satın aldığınız paket içeriğinde yer alan noktalarının detaylı bir şekilde son teknoloji cihazlar ve uzman kadrosu eşliğinde tarafsız, profesyonel ve son derece titiz incelenerek raporlanmasıdır.
Öncelikle TSE HYB belgesine sahip bir oto ekspertiz servisini tercih etmelisiniz. Daha sonra bu servisin nasıl bir inceleme yaptığı ve en önemlisi yazılı imzalı garanti verip vermediğidir. TSE HYB belgesi olmayan ve garanti belgesi vermeyen firmalar tercih edilmemelidir.
Auto Analiz Oto Ekspertiz servisleri olarak Türkiye geneli tüm şubelerimizde kilometre kontrolü yer alan paketlerimizde araçların kilometre kontrolleri online kilometre sorgulama servisi tarafından sorgulanmaktadır. Ve ayrıca son teknoloji ithal kilometre cihazlarımız ile aracın mevcut bulunan tüm elektronik beyinlerine bağlanılarak bu beyinlerde okunan kilometre bilgilerine erişim sağlamaktayız. Özet olarak bu şekilde alacağınız aracın gerçek kilometresini hem online sorgulama hem de cihaz ile aracın kilometresi hakkında bilgi sahibi olursunuz.
Auto Analiz Oto Ekspertiz Servisleri olarak Türkiye geneli tüm şubelerimizde airbag kontrolü yer alan paketlerimizde araçların airbag durumları online sigortam 360 servisi, ithal obd beyin arıza tespit cihazlarımız ve uzman ekibimiz tarafından sökülerek kontrolleri yapılmaktadır.
  • Auto Analiz Oto Ekspertiz Servislerinin tüm şubelerinden almış olduğunuz kaporta-boya değer kaybı garanti belgeleri siz aracı satana kadar geçerlidir. Mekanik aksam için garanti paketleri satın almış olduğunuz garanti poliçesi geçerlilik süresi kapsamındadır.
Aracı genellikle ekspertiz servislerine alıcı aracın durumunu öğrenmek istediği için getirmektedir. Fakat ödeme konusu alıcı ve satıcı arasında yapılmış anlaşmaya bağlıdır.