Auto Analiz Bingöl

0 533 725 00 04

0 344 234 16 66

bingol@autoanaliz.com

Saray Mahallesi Bingöl Muş Karayolu Üzeri Altındiş Petrol Bitişiği No:1, 12000 Merkez/Bingöl

Abdullah Demir

Auto Analiz Bingöl

BİNGÖL OTO EKSPERTİZ AUTO ANALİZ eçmişten gelen kendi bilgi birikimi ve tecrübelerini, Türkiye’de bayi ağıyla her geçen gün büyüyen AUTO ANALİZ markasının ekspertiz alanındaki profesyonel deneyimi ile 2013 yılında birleştirerek sektöre ve Kahramanmaraş iline yeni bir soluk getirmiş; markadan aldığı gücü en iyi şekilde sahiplenme bilinciyle faaliyete başlamıştır. Güvenle otomobil alım satımı yapmak isteyen müşterilerine, araçlarını işinin uzmanı sertifikalı ustaların son teknoloji cihazlarla kontrol ettikleri araçların ekspertiz raporlarıyla hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

BİNGÖL OTO EKSPERTİZ AUTO ANALİZ , dünyada kullanılan son teknoloji makinalar, profesyonel servis imkanları, konusunda uzman kadrosu ve raporlu sunumları ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Türkiye’de 2. el otomobil / araç alım – satım sırasında herkesin güvendiği AUTO ANALİZ markasının franchise sistemini alan firmamızda esas alınan, alım satım sırasında ekspertizlik hizmeti vererek yaşanan sorunları çözmek, alım satım sırasında doğabilecek aldatmaları ortadan kaldırmak ve araçların değerinde alınıp satılması ve ücret ödemelerine katkıda bulunmaktır.

BİNGÖL OTO EKSPERTİZ AUTO ANALİZ , karşılıklı iyi niyetin istismar edilmesinin önüne geçerek güven ortamında ticaret yapabilmesi için kurulmuştur.Auto Analiz, personel kadrosunun uzman sertifikalı ve tüm eğitimlerini tamamlamış güler yüzlü, işini yapmaktan keyif alan ekiplerden oluşmasına dikkat etmenin yanı sıra son model elektronik ve mekanik oto ekspertiz makinalarıyla müşterilerine alanında en iyi hizmeti vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Prensiplerinden asla taviz vermeden, tarafsız ve dürüstlük üzerine inşa ettiği firma politikasıyla Auto Analiz için müşterilerinin ve çalışanlarının mutluluğu her şeyden önemlidir.

BİNGÖL OTO EKSPERTİZ AUTO ANALİZ , uzman ekibi, son teknoloji cihazları ve dahası farklı konseptiyle; işini azami özen, asgari hata, objektiflik ve optimum hizmet kalitesi prensibiyle yapmaya çalışmaktadır. Türkiye’nin Kurumsal Ekspertiz Markası AUTO ANALİZ OTO EKSPERTİZ ile tarafsız ve kaliteli hizmet için tüm Türkiye de hizmet vermektedir. Hem 4×2 ve hem de 4×4 araçların ekspertiz hizmetlerinin yanısıra TÜV öncesi muayene hizmetini de alabileceğiniz Auto Analiz farkındalığı tecrübe etmek için sadece uğramanız yeterli !

Yorumlar

Melike Aslan
Amcama 2.el araç aldık ve mecburen bir exper yapacaktık internetten arama sonucu bu ekspertiz servisini bulduk ve gittik aracımızı testlere tabi tuttular gerçekten sağlam testlerden geçirerek güler yüzle ve güvenilir bir hizmet verdiler ve aracımızı onların verdiği rapor sonucu aldık gayet memnunuz
 
Cemre Görgü
İkinci el aracıma ekspertiz yaptırdım kendileri son derece profesyonel ve size gayet iyi bir şekilde yardımcı oluyorlar. Kendilerine verdikleri hizmet için teşekkür ederim başka bir yeri tercih edemem artık
 
Turan Göçen
2. El Araç alırken exper yaptırmak için buraya gittim aracn hatalı yerleri varmış bana hatası olmadığı söylenmişti sizin sayenizde hatasız bir araç aldm teskkr ederim.
 
Burak
İkinci el araç alırken gözü kapalı ekspertiz yaptırabileceğiniz. Hepsi alanında uzman ve profesyonel bir ekip tarafından yönetilen başarılı bir firma. Sağolsunlar ilgi alaka süper. Araçla ilgili ne var ne yok objektif şekilde sundular. Allah razı olsun.
 
Gökhan Kılıç
ben verilen hizmeti çok beğendim 2.el araba alacaktım almadan önce aracın bütün sorunlarını buldular bende aracı ona göre aldım çok ilgili davrandılar hepsine çok teşekkür ederim güleryüzlü ve nazik çalışanlar var kesinlikle tavsiye ederim.
 
Ömer Kaya
2. el araç alırken çekincelerim vardı ancak buraya görürüp incelettirdiğimde aracın sıkıntısız olduğunu anladım personel gayet güleryüzlü fiyatlar da ucuz
 
Neco Otur
Geçenlerde almak istediğim aracı kontrole buraya getirdim. Adamlar aracı detaylıca incelediler. Her bir eksiğini ve artısını ortaya koydular. Gerçekten teşekkürler. Çok faydalı oldular. Aracın birçok kusuru varmış. Sayelerinde öğrendim. Çalışan ekip de güler yüzlü. Fiyatlar da gayet uygun. Herkese tavsiye ederim. Herkes gotursun
 
Ahmet Çağlayan
Geçen hafta Bingöl de bir Symbol bakmaya gittik. Bu firmada Ekspertiz e getirdik. Ben bekleriz baya diye düşünürken 1 saat içerisinde bütün işlemler bitti, aracın bilmemiz gereken nesi varsa bize söylediler. Çok başarılı ve profesyoneller. Tavsiye ederim.
 
Cevat Eray Çapaklı
Ben bingölde araba bakıyordum ve expertize sokmak istedim ve buraya götürdüm arabayı çok iyi yaptılar ben baya beğendim analizleri çok detaylıydı
 
A. Sefa Özdemir 
2. El araç aldım arkadaslarım sizi önerdi bende herkese tavsiye ederim aracımı A dan Z ye heryerini incelediler Ellerinize saglik Basarilar dilerim
 
Berat Özdemir
2.el araba aldım tabi exper yaptırmak zorun da kaldım.İnternetten araştırdım ve burayı buldum.İşlerini hızlı ve güzel yapıyorlar.Tavsiye ederim.
 
Eren Bal
Arabamı hasar tespit için götürdüm her tarafına ayrıntılı bir şekilde baktılar,yazılı raporda bütün sorunlar yazıyordu.sağolsunlar arabam muaeyene oldu,herkese tavsiye ederim.
 
Seyhan Tek
Üç gün önce pejo baktık. Bu firmada expertize gösterdik. Bir içinde hallettiler. Ne var ne yok herşeyi söylediler. Ayrıca oldukça hızlılar. Memnun kaldım.
Foto Galeri
Video Galeri
Ekspertiz Paketleri
FULL PLUS PAKET OTO EKSPERTİZ
FULL PAKET EKSPERTİZ
STANDART PAKET EKSPERTİZ
STANDART PLUS PAKET EKSPERTİZ