Auto Analiz Şanlıurfa

0 532 586 01 91

0 344 234 16 66

eyyubiye@autoanaliz.com

Batıkent Mahallesi Evren 12.Sk No:1 Kapı No:1 Eyyübiye/ŞANLIURFA

MİRZA MİRZAOĞLU

Auto Analiz Şanlıurfa

AUTO ANALİZ ŞANLIURFA OTO EKSPERTİZ geçmişten gelen kendi bilgi birikimi ve tecrübelerini, Türkiye’de bayi ağıyla her geçen gün büyüyen AUTO ANALİZ markasının ekspertiz alanındaki profesyonel deneyimi ile 2013 yılında birleştirerek sektöre ve Kahramanmaraş iline yeni bir soluk getirmiş; markadan aldığı gücü en iyi şekilde sahiplenme bilinciyle faaliyete başlamıştır. Güvenle otomobil alım satımı yapmak isteyen müşterilerine, araçlarını işinin uzmanı sertifikalı ustaların son teknoloji cihazlarla kontrol ettikleri araçların ekspertiz raporlarıyla hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

AUTO ANALİZ ŞANLIURFA OTO EKSPERTİZ , dünyada kullanılan son teknoloji makinalar, profesyonel servis imkanları, konusunda uzman kadrosu ve raporlu sunumları ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Türkiye’de 2. el otomobil / araç alım – satım sırasında herkesin güvendiği AUTO ANALİZ markasının franchise sistemini alan firmamızda esas alınan, alım satım sırasında ekspertizlik hizmeti vererek yaşanan sorunları çözmek, alım satım sırasında doğabilecek aldatmaları ortadan kaldırmak ve araçların değerinde alınıp satılması ve ücret ödemelerine katkıda bulunmaktır.

AUTO ANALİZ ŞANLIURFA OTO EKSPERTİZ , karşılıklı iyi niyetin istismar edilmesinin önüne geçerek güven ortamında ticaret yapabilmesi için kurulmuştur.Auto Analiz, personel kadrosunun uzman sertifikalı ve tüm eğitimlerini tamamlamış güler yüzlü, işini yapmaktan keyif alan ekiplerden oluşmasına dikkat etmenin yanı sıra son model elektronik ve mekanik oto ekspertiz makinalarıyla müşterilerine alanında en iyi hizmeti vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Prensiplerinden asla taviz vermeden, tarafsız ve dürüstlük üzerine inşa ettiği firma politikasıyla Auto Analiz için müşterilerinin ve çalışanlarının mutluluğu her şeyden önemlidir.

AUTO ANALİZ ŞANLIURFA OTO EKSPERTİZ , uzman ekibi, son teknoloji cihazları ve dahası farklı konseptiyle; işini azami özen, asgari hata, objektiflik ve optimum hizmet kalitesi prensibiyle yapmaya çalışmaktadır. Türkiye’nin Kurumsal Ekspertiz Markası AUTO ANALİZ OTO EKSPERTİZ ile tarafsız ve kaliteli hizmet için tüm Türkiye de hizmet vermektedir. Hem 4×2 ve hem de 4×4 araçların ekspertiz hizmetlerinin yanısıra TÜV öncesi muayene hizmetini de alabileceğiniz Auto Analiz farkındalığı tecrübe etmek için sadece uğramanız yeterli !

Yorumlar

Ahmet Oğul
2013 model hyundai elentra almak için aracı getirdim firmanıza, güler yüzlü seffaf tüm sorularımıza açıklayıcı bir şekilde cevabladınız teşekkür ederim araştırdığım kadarı ile urfada beyinden kilometre okutan airbagların orjinal olduğuna bakmak için söküp bakan tek firma
Ama heryerde aynı mı bilmiyorum alıcı ve satıcıyı araca bakılırken içeri almıyorlar rapor çıktıktan sonra istediğini soruyorsun orayı detaylı anlatıyorlar

İsmail Baylas
Şanlıurfa ya ikinci el araç almaya geleceksiniz mutlaka Auto Analiz Şanlıurfa Eyyübiye Garantili Oto Ekspertiz e getirin almadan önce. Aracınızı hızlıca kontrol ediyorlar . Islerinde profosyonel oldukları besbelli . Ustalar ve ekibi işini bilen insanlar . Aldığınız hizmete bi de uygun fiyat sunuyorlar. Sizlere de tavsiye ederim..

Şükrü Kesim
Sıfır araba fiyatları yanına varilamaz noktaya gelince biz de ikinci el araba alımlarına yöneldik.uzun bir araştırmadan sonra 2.el arabam için ekspertiz firması araştırdım ve buraya ulaştık.aracın detaylı olarak incelemesi yapıldı ve o doğrultuda satın aldım.hizmetleri,ilgileri ve uygun fiyat için teşekkürler.

Barış Baydemir
2.el araba aldık yeni adam kendi tanıdık ekspertiz gidelim dedi bizde açıkçası biraz kortuk tabi sonra bizi Auto Analiz Şanlıurfa Eyyübiye ekspertiz e getirdi çok kaliteli bi hizmet veriyorlar covid 19 tedbirlerine uyuyolar maske mesafe dezenfektan ustalar güler yüzlü ilgileniyolar herşeyımız tıkır tıkır söylediler Auto Analiz Şanlıurfa Eyyübiye ekibine teşekkür ederim herkeze tavsiye ederim.

Cem Bilgin
İkinci el araç alacaktım araçla ilgili bir çok sorunum vardı. Sağolsunlar bize tam destek verdiler. Araçla ilgili olası aksaklıkları her birini detaylıca anlattılar. Alanında uzman kadrosu ile gidilmeye değer. Öneririmim..

ismail Solmaz
Eyyubiye/Şanlıurfa ya etkinlige gittimde araba alacaktim ekspertiz icin basvurdum Sanliurfanin en iyi ekspertizi ne gittim fiyatlari uygun isinin uzmani sertifikali ustalar son teknoloji cihazlarla ekspertiz raporu verince arabayi almaktan vazgectim gercekleri ogrenmek icimi rahatlatti iyiki varlar

Harun Erdem
Galeriden araç buldum getirdim Motoru Komple değişmiş çıkma motor takmışlar,Muayeneden bile geçmiş araç anlamamışlar, Gitmeden önce çok araştırdım En sonunda buraya getirdik ve sorununu buldular çok memnunum buradan emeklerinize sağlık

Eren Eyvaz
Araç daha önce kaza yapmış mı ya da arabada boya var mı gibi teknik işlemleri kontrol eden ve gerçekten 5 yıldızı hak eden bir ekspertiz. Ayrıca covid 19 standartlarına dikkat eden bir kurum. Kesinlikle tavsiye ederim

Faruk Karacan
2. el araç alırken burada ekspertiz yaptırdım. Ustalar işinin ehli, profesyonelce ve düzgünce ekspertizi yaptılar. Satıcının bana söylediği gibi ön tamponda lokal boya dışında bir şey çıkmadı. Personel ilgiliydi. Ustalıklarından memnun kaldım. Tekrardan teşekkür ederim.

Ömer Özdemir
Satın aldığım ikinci el arabamın expertizini yapmak için buraya götürdüm iyikide götürdüm çok iyi ve tertemiz yapıyorlar detaylı bir şekilde arabayı inceliyorlar ben çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim

Azem Arslan
Geçen sene 2001 model benzinli Tofaş Şahin almaya gitmiştim. Şahini bu firmada ekspertiz yaptırdım. Gayet güzel ilgileniyorlar ve işlerinde oldukça profesyoneller. Şanlıurfa'nın en iyi ekspertiz firmalarından birisidir "Auto Analiz Şanlıurfa Eyyübiye Garantili Oto Ekspertiz"

 

Ekspertiz Paketleri
FULL PLUS PAKET OTO EKSPERTİZ
FULL PAKET EKSPERTİZ
STANDART PAKET EKSPERTİZ
STANDART PLUS PAKET EKSPERTİZ